Logo

PHUP HOLPONA Sp. z o.o.
ul. Amarantowa 20, 45-401 Opole
tel.: 77 45 55 960, gsm: 501 474 804

 
Logo

Oferta szkoleniowa


Oferujemy Państwu DARMOWY kompletny kurs teoretyczny, na którym omawiamy wszystkie etapy hodowli i warunki jej założenia. W celu utrwalenia zdobytej wiedzy każdy hodowca otrzyma od nas skrypt szkoleniowy z pełnym instruktażem teoretycznym.


Następnie, w części praktycznej, nauczymy Państwa krok po kroku wszystkich prac związanych z hodowlą. Dzięki nam poznacie każdy etap hodowli, potencjalne problemy i sposoby ich uniknięcia oraz wszystkie aspekty prowadzenia tego typu działalności.

Oto korzyści wynikające ze współpracy z fermą Helixia:
  • Jako jeden z czołowych eksporterów zapewniamy skup ślimaków od naszych hodowców.
  • Przed każdym szkoleniem zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w „dniu otwartym”, w którym zaprezentujemy naszą firmę oraz omówimy warunki współpracy.
  • Dzięki dużemu doświadczeniu w bardzo przystępny sposób i w krótkim czasie przygotujemy Państwa teoretycznie i praktycznie do hodowli.
  • Służymy Państwu pomocą w czasie całego cyklu hodowlanego, zapewniając pomoc i organizując dodatkowe szkolenia na naszej fermie w trakcie kolejnych etapów hodowli. Niezależnie służymy wsparciem telefonicznym.
  • Naszą wiedzę oraz wiedzę przyszłych hodowców doskonale uzupełniają specjaliści do spraw żywienia oraz technolodzy specjalizujący się w tworzeniu w pełni zbilansowanej paszy dla ślimaków (dział Pasza). To gwarantuje doskonałą jakość mięsa naszych mięczaków oraz umożliwia krótszy cykl hodowlany, dzięki czemu następuje ograniczenie wydatków i większa opłacalność hodowli.
  • Oprócz doskonałej paszy zapewnimy Państwu wszelkie akcesoria niezbędne do prowadzenia działalności.